Filmový klub Plzeň

- vyvíjí v rámci AČFK pravidelnou činnost
- pořádá projekce artových filmů, lektorské úvody a besedy
- zajišťuje projekce pro studenty a nejmenší diváky
- organizuje filmové přehlídky či semináře

Promítáme každé úterý v 17:00 a v 20:00

Pozvánka do filmového klubu

Předprodej vstupenek na nám. Republiky 41 i v Měšťanské besedě zůstává zatím uzavřený, proto si prosím své vstupenky na projekce kupujte online na webu Měšťanské besedy. V nezbytných případech lze vstupenky do filmového klubu zakoupit půl hodiny před začátkem představení v předsálí Kina Beseda, kde budou v prodeji také klubové legitimace na r. 2021 za sníženou cenu 60,- Kč.

Před vstupem do sálu vám bude k dispozici dezinfekce a musíte se prokázat negativním PCR (ne starším 7 dní) či antigenním (ne starším 72 hodin) testem, nebo potvrzením o očkování proti onemocnění COVID-19 (od aplikace poslední dávky očkovací látky uplynulo nejméně 14 dní) nebo laboratorním potvrzením o prodělaném onemocnění COVID-19, přičemž od prvního pozitivního testu neuplynulo více než 90 dní. Je nutné, abyste se v prostorách Měšťanské besedy pohybovali se zakrytými ústy a nosem respirátorem, a to i v kinosále po celou dobu projekce.

Abychom pro vaše bezpečí udělali maximum, budeme sál kina důkladně větrat i mezi jednotlivými projekcemi, přilehlé prostory kina včetně toalet pravidelně dezinfikovat a hygienicky ošetřovat také kliky a opěrky mezi sedadly. Těšíme se na viděnou v sále Kina Beseda.

ČERVEN/21 ve Filmovém klubu Plzeň

1. - CHLAST
8. - HELMUT NEWTON: NESTOUDNÁ KRÁSA
15. v 17 h - KRÁLOVÉ VIDEA
15 v 19.30 h - MAJÁK
22. - KDO SI MYSLÍŠ, ŽE JSEM
29. v 17 h - CHRISTO: CHŮZE PO VODĚ
29. v 19.30 - BROUK MOVIE

Najdete nás na www.fkplzen.cz nebo na facebookovém profilu Filmový klub Plzeň.