Filmový klub Plzeň

- vyvíjí v rámci AČFK pravidelnou činnost
- pořádá projekce artových filmů, lektorské úvody a besedy
- zajišťuje projekce pro studenty a nejmenší diváky
- organizuje filmové přehlídky či semináře

Promítáme každé úterý v 17:00 a v 19:30

Pozvánka do filmového klubu

Počasí bývá v únoru obvykle nevlídné. Historicky nejnižší naměřená teplota na území dnešní ČR, -42,2 °C, byla zaznamenána 11.2.1929. To nám letos rozhodně nehrozí.

Ale můžete se těšit, že o 91 let později /11. února 2020/ bude projekce - DALEKO OD REYKJAVÍKU - doplněna besedou se spisovatelem, písničkářem a cestovatelem - islandologem Janem BURIANEM.

Výbor Filmového klubu Plzeň oznamuje, že zahájil prodej členských průkazů na rok 2020 v pokladně Měšťanské besedy Plzeň.

Členství ve filmovém klubu umožňuje zhlédnout na plátně kultovní díla, snímky náležející do zlatého fondu kinematografie, zajímavé novinky nebo vítězné filmy z mezinárodních festivalů. Navíc na základě předložení členské průkazky můžete vstupenku na představení filmového klubu zakoupit za zvýhodněnou cenu. Jako člen klubu získáte i slevu ze vstupného na zajímavé filmové semináře a festivaly nejen u nás, ale i na Slovensku a v Polsku.

Členem se stanete zakoupením průkazu Asociace českých filmových klubů (AČFK), v Plzni je takovým místem pokladna v Měšťanské besedě. Nemusíte se nikam složitě přihlašovat ani vyplňovat žádné formuláře, ke všem výhodám vás opravňuje samotný průkaz AČFK. Počáteční vklad se vám začne vracet již po pár návštěvách projekcí jakéhokoli filmového klubu. Jako člen filmového klubu máte nárok i na slevu při nákupu akreditace na Letní filmovou školu.

Začátky projekcí Filmového klubu Plzeň zůstávají v 17 a v 19.30 hodin, vstupné pro členy je 90 Kč a pro nečleny 120 Kč.

Najdete nás na www.fkplzen.cz nebo na facebookovém profilu Filmový klub Plzeň.

Podarujte své blízké. Nadělte jim členský průkaz Asociace českých filmových klubů, který je platný ve všech filmových klubech v ČR a dokonce i v SR po celý rok 2020. Koupit si je můžete v pokladně Měšťanské besedy Plzeň.

Věříme, že nám zachováte přízeň.
Členové výboru FK Plzeň